Могилів-Подільський ЗДО №2 Могилів-Подільської міської ради, Могилів-Подільський
Вінницька область, Могилів-Подільський район

Туризм

ТУРИЗМ – ЦЕ ШКОЛА ЖИТТЯ

ДИТЯЧИИ ТУРИЗМ - ОДНА З НАЙБІЛЬШ ЕФЕКТИВНИХ ОЗДОРОВЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ЩО СПРИЯЮТЬ ФОРМУВАННЮ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ, ЩО МАЄ ВЕЛИКЕ ЗНАЧЕННЯ У ВИХОВАННІ

ПІДРОСТАЮЧОГО ПОКОЛІННЯ. САМЕ ТУРИСТИЧНІ ПОХОДИ ДАЮТЬ ДОШКІЛЬНЯТАМ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ СВОГО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО РІВНЯ, РОЗВИТКУ СПОСТЕРЕЖЛИВОСТІ ТА ЗДАТНОСТІ СПРИЙМАТИ КРАСУ НАВКОЛИШНЬОГО СВІТУ.

Для дорослих  туризм важливий засіб зняття фізичної втоми, психічної напруги і стресу, але й для дітей значення туризму важко переоцінити, оскільки цей елемент дошкільного виховання включає в себе отримання знань про навколишній світ, формування характеру, почуття прекрасного. Саме тому спортивним інструктором Т. Коваль та вихователями старших груп Т.Романчук, Т.Бойко, І. Мороз було організовано незабутній похід для дітей.

Під час походу діти загартовувались, розвивали свої фізичні вміння, завдяки активному відпочинку на свіжому повітрі Ц покращили своє самопочуття, зарядилися гарним настроєм та  отримали багато незабутніх вражень.

Батьки вихованців також бе­руть активну участь в організованих заходах, що наповнює їх новим змістом, дозволяє використовувати особистий приклад дорослих у фізичному виховані дошкільнят.

Туризм - це більше, ніж відпочинок. Туризм - це школа життя.

 

Логін: *

Пароль: *